Pronájem sportovišt

Rychlý kontakt:

Klubovna Capartice

Sportovní zařízení Capartice, bývalá škola zvaná Šebkovna. Název získala po akademickém malíři Šebkovi, který zde žil a maloval. Možnost pronájmu s kapacitou 24 míst  (7+8+9). Pokoje jsou vytápěny eletrickými akumulačkami a ve společenské místnosti jsou kamna na dřevo. V létě je možné se věnovat turistice, cykloturistice, hrát na travnatém hřišti a využít venkovní ohniště. V zimě jsou k dispozici lyžařské běžecké trasy v Caparticích a na Čerchově udržované rolbou. Pro skupiny o velikosti do 6 lidí je cena 900 Kč za den. Pro skupiny větší než 6 lidí je cena 150 Kč za osobu za den. K tomuto se připočítává cena za elektrickou energii podle aktuálního odečtu.

Areál sádek

Areál sjezdovky Sádek. Vhodné pro skupiny osob které se znají a nemají přehnané nároky na komfort. Co chybí na komfortu však mnohokrát vynahradí poloha na krásném místě s úžasným výhledem. Chata je vybavena umývárnou s teplou vodou a sprchovým koutem. Společenská místnost s TV a radiopřijímačem vytápěná krbovými kamny. Zařízená kuchyně (plynový sporák s troubou + dvouvařič, mikrovlnka, lednička, el.gril, rychlovarná konvice). Společné ložnice pro 8-10 a 16 osob, kde teplo zajišťují akumulační kamna. Je potřeba vlastní spací pytel. Lyžárna – možnost uložení kol. WC mimo chaty (suché záchody).
Pro skupinu do 10 lidí – 1500 Kč za den, nad 10 lidí 150,- Kč za osobu za den + cena elektrické energie podle aktuálního odečtu. Sportoviště se pronajímá na min. 3 dny.